تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
مرکز الکترونیک طهران
فروشگاه محصولات بهداشتی
Barabas Ropa de hombre
دامنه های آزاد شده
خرید سیسیکم
خرید و فروش دامنه
ساندویچ پانل
خرید روغن خراطین
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
اطلاع نیوز

اصول کار بهترین ردیاب ماشین به گونه ایست که ردیاب با استفاده از دو تکنولوژی اصلی خود یعنی GPS و سیم کارت، طول و عرض جغرافیایی خودرو را به دست می آورد و این مختصات را به صاحب خودرو که شماره ی خود را از قبل وارد این سیستم کرده است، ارسال می نماید. در نتیجه این ردیابها میتوانند با استاده ار آهنربا به وسیلهی نقلیه متصل شده و تا زمانی که شارژ داخلیشان تمام نشده اطلاعات و مختصات خودرو را برای صاحبش ارسال کند. خب فکر میکنیم با توجه به مطالبی که تا اینجا خواندید، متوجه این قضیه شدهاید که ردیابها علاوه بر این که از لحاظ قطعات سختافزاری با یکدیگر متفاوت اند از لحاظ داشتن برخی امکانات نرم افزاری که در بالا به آنها اشاره کردهایم با یکدیگر متفاوتاند پس طبیعی است که به دلیل برخی امکانات ویژه قیمت ردیابها متغیر باشد. جایگزین کردن سخت افزار دشوار است و به عبارتی از دست دادن سرمایه محسوب می شود پس هنگام انتخاب سخت افزار با گوشه چشمی به آینده تصمیم گیری کنید. https://radyabeman.com/

به کمک تاریخچهی مسیر میتوانید مسیرهایی که تاکنون رفتهاید را با مشخص کردن تاریخ دقیق آن ببینید و در صورت مشاهده جزیئات از مدت زمان مسیر پیمایش شده، زمان شروع و اتمام و سرعت متوسط آگاه شوید. با کمک این سیگنال ها ، یک گیرنده GPS می تواند زمان فعلی را در 100 میلیاردیم ثانیه تعیین کند. ردیاب خودرو دستگاهی است نسبتا کوچک و مجهز به سیمکارت که با فناوری جی پی اس کار میکند و بر روی انواع خودرو نصب میشود و هدف اصلی آن، ردیابی خودرو و نشان دادن مکان فعلی آن بر روی نقشه است. به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم یک دستگاه ردیاب کوچک است که همانند دزدگیر ماشین عمل میکند. به خاطر اندازه ی کوچک جی پی اس خودرو، این وسیله نه تنها برای اتومبیل بلکه برای دوچرخه و یا موتورسیکلت نیز قابل استفاده است. حالا که حرفش شد نوبت آن است که شما را با جی پی اس ماشین و بهترین نوع ردیاب آشنا کنیم؛ پس در ادامه با ما همراه باشید. ردیابهایی که با باطری داخلی کار میکنند و پس از اتمام انرژی نیاز به شارژ دارند و نوع دیگر آنهایی هستند به برق خودرو وصل میشوند و از آنجایی که هیچ موقع از کار نمیافتند طبیعتا از نوع اول بهترند.

https://radyabeman.com/product-category/gps-tracker/vehicle-tracker/

با وجود اینکه هنگام خرید ردیاب خودرو رادار با قیمت مناسب، یک برگه ی راهنما در درون بستهبندی آن وجود دارد تا به شما نحوهی نصب اتصالات ردیاب را آموزش دهد اما باز هم پس از خرید همکاران ما در رادار با شما تماس گرفته و با معرفی نمایندگیهای معتبر نصب و نصابهای حرفهای شما را در این زمینه راهنمایی و پیگیری میکنند. اکثر gps های خودرو به سیستم برق ماشین متصل میشوند اما ناگفته نماند که مواردی هم وجود دارند که GPS خودرو با استفاده باتریهای داخلی خود کار میکنند و نیازی به تامین برق ندارند. تنظیم حساسیت سنسورهای داخلی از طریق نرم افزار و یا پیامک است اما تنظیم شوک سنسور های اکسترنال به صورت دستی میباشد . 1. پیگیری لحظهای موقعیت ماشین: شما باید بتوانید با کوچکترین جابهجایی خودرویتان، موقعیت دقیق آن را از طریق نقشه پیگیری کنید. شما می توانید با کلیک کردن بر روی محصول مورد نظر، آن را به سبد خرید خود اضافه کرده و از این طریق فرایند مربوط به تهیه این محصول را طی کرده و به مرحله پرداخت برسید. علاوه بر ویژگیهایی که در بالا ذکر شد، از امکانات بهترین gps ماشین، دکمهی تماس اضطراری (SOS)، امکان متوقف کردن خودرو با موبایل از فاصلهی دور، و تعیین محدوده غیر مجاز است.

 

از طرفی پیدا کردن ردیاب کار سادهای نیست و در هر جایی از خودرو و حتی به صورت توکار نیز قابل نصب است. GPS تنها سیستم موقعیت یابی نیست. GPS خودرو را چگونه نصب کنیم؟ در انتخاب و خرید دزدگیر ماجیکار باید این نکته را مد نظر داشت که داشتن ضمانت نامه یا گارانتی و اصالت کالا از موارد اساسی به شمار می رود برای این که سودجویان نمونه های تقلبی را با نام این برند روانه بازار مصرف می کنند که با کمک مراکز معتبر این مشکل نیز قابل حل بوده و نوع اصل و درجه یک آن را می توان تهیه نمود، با افتخار اذعان می کنیم مجموعه ما از معتبرترین شرکتهای تهیه انواع دزدگیرهای ماجیکار بوده که برای هموطنان گرامی ارائه می کنیم. این دستگاه را می توان روی هر خودرویی نصب کرد، و موقعیت خودرو را در هر مکانی بر روی نقشه های ماهواره ای پیدا کرد. از جمله ویژگی هایی که دستگاه های ردیابی جیپیران دارند، می توان به پشتیبانی مادام العمر، دقت بالا و به روز رسانی های آن توسط شرکت سازنده اشاره کرد. تفاوت قیمت موجود در بین محصولات و ردیاب هایی که در مجموعه ایران رهیاب وجود دارد تنها در ارتباط با امکاناتی است که دارند.

https://radyabeman.com/product-category/gps-tracker/personal-tracker/برچسب ها : ,
نوشته شده در  پنجشنبه 13 بهمن 1401  توسط اطلاع نیوز 


Blogtez